Tisk fotografií Žďár nad Sázavou – Vysočina

Tisk fotek a fotoobrazů v té nejlepší kvalitě, nejmodernější ekologickou technologií. Vytiskneme rádi fotografie jak našim milým zákazníkům, tak i profesionálním fotografům ( získání provizí ) a umělcům ( výstavy atd. ). Jsme malá česká rodinná firma, která si zakládá na kvalitním tisku fotografií a fotoobrazů. Fotky nám můžete donést osobně nebo zaslat online přes naši FOTOSBĚRNU.

Vdechněte svým fotografiím život a nenechte je zmizet v zapomnění kdesi v počítači. Nechte si fotky vytisknout do alba, nebo velké fotografie do rámu nebo euroklipů či na fotoplátno, samolepky, plakáty nebo magnetky. Stále se zdokonalujeme, učíme novým věcem abych Vám mohli poskytovat co nejlepší a nejmodernější tiskovou kvalitu a široký výběr služeb.

Hotové fotografie i fotoplátna si můžete vyzvednout osobně v Novém Městě na Moravě, nebo Vám je rádi zašleme přes poštu či Zásilkovnu.

Momentálně hledáme výdejní místo ve Žďáře nad Sázavou – pokud by jste měli zájem o spolupráci neváhejte nás kontaktovat.

Vyvolání – tisk fotografií.

Vaše fotografie vyvoláme na špičkový materiál FUJIFILM. Ceny již od 3.50 Kč za kus. Nabízíme všechny běžné formáty  od 9×13 do 20×30 (A4). Výroba a expedice obvykle do 24 hod.
EXPRES vyvolání do 1 hodiny – jen při osobním vyzvednutí.
Tisk Fotografií Žďár nad SázavouVyvolání fotek zdar nad sazavouVyvolání fotografií Nové Město na Moravětisk fotek nove mesto na morave

Tisk v profesionální kvalitě.

Velkoformátový tisk velkých fotografií “ zvětšeniny “ Tisk provádíme na profesionální kvalitní fotopapír Lesk / Mat. Formáty od 30×40 cm do 100×150 cm.
Tiskneme formáty 2:3, 3:4, 1:1, 16:9, panorama a jiné speciální. Fotografie Vám rádi i zarámujeme.
Tisk zvětšenin Žďár nad SázavouTisk velkých fotografiítisk fotek do rámečkunové město na moravěŽďár nad SázavouVysočina

Fotografie na plátno

Fotografie na plátně “ fotoobrazy – fotoplátno “ se stanou nádhernou dekorací, která budou krásně doplňovat Váš interiér. Můžete si vybrat obrazy různých velikostí i druhů pláten. Fotoplátn děláme CANVAS ( přírodní bavlněné plátno ) POLYESTER ( umělé plátno ). Formáty tiskneme od 20×30 cm do 100×150 cm.
Tiskneme formáty 2:3, 3:4, 1:1, 16:9, panorama a jiné speciální.
Tisk fotoobrazůtisk fotoplátnatisk foto na plátnoŽďár nad SázavouNové Město na MOravě

Aktuální informace o pořádaných akcích můžete sledovat i na sociální sítí facebok / instagram

Nákupní košík