Při fotografování zajistíme pro naše zákazníky profesionální servis, fotografování může probíhat v ateliéru, venku nebo u Vás doma.

Na veškeré fotografování je možné koupit dárkový poukaz !!!……

Fotografování svateb - profesionální kreativní svatební fotograf
Svatební fotografie
Svatební fotograf

Jsem profesionální kreativní svatební fotograf. Pro Vaši krásnou vzpomínku zachytíme jeden z nejdůležitějších okamžiků ve Vašem životě. Můžete se spolehnout na naše dlouholeté zkušenosti s focením svateb nejen v Novém Městě na Moravě a Žďáře nad Sázavou ale po celé Vysočina. Díky dlouholetým zkušenostem Vám rád pomohu a poradím při plánováni harmonogramu Vaší svatby. Rád Vám zajistím na Vaši svatbu fotokoutek s přímím profesionálním tiskem přímo na svatbě.

Ateliérové fotografování - Rodinné, portrétní, těhotenské fotografie
Ateliérové fotografie

Děti / Rodinné fotografie – Focení dětí a rodin probíhá po domluvě buď v ateliéru, kde máme spoustu rekvizit a hraček, venku v přírodě nebo u Vás doma.
Portrétní fotografie – Nabízíme focení pro modelky a modely do booku, ale i jen tak pro Vaši radost nebo partnera / partnerku, které může probíhat v interiéru nebo exteriéru.
Těhotenské fotografie – Období těhotenství je úžasné období, Ideální období pro focení bříška je kolem 7. měsíce těhotenství, ideální je, když už je bříško krásně kulaté. Pro těhulky máme na zapůjčení několik krásných těhotenských šatů. Na focení je vhodné si vzít různě věci na převlečení, ultrazvuk, například botičky, atd.
Akty – fotografie aktu vyobrazuje to, co je na lidském těle smyslné a krásné. Při focení aktů se zaměřujeme na hru světel a stínů dopadající na odhalené tělo.
Personální fotografování, produkty , fotografování produktů, Žďár nad Sázavou, Vysočina
Produktová, personální a interiérové fotografie
Produktová fotografie – Pro Vaši firmu Vám zhotovíme fotografie produktové, průmyslové, fotografii exterierů i interierů objektů, či ilustrační fotografie například do katalogu, letáků, knih, na billboard, atd.
Profesní / personální, interiérvé fotografie – Fotografování zaměřené na firemní a webové prezentace ( např. na vizitky, webové stránky, volební lístky, atd. )
Průkazové fotografie – Fotografie jsou zhotoveny na počkání do 10 minuv počtu 4ks nebo 8ks.
Reportážní fotografie – Rádi Vám nafotíme sportovní akce, plesy, společenské večery, firemní akce, křtiny, atd.
Školní fotografie / Prvňáčci – Na konci školního roku ( Duben, Květen, Červen ) Vašim žákům profesionálně vyfotografujeme, společné fotky tříd, včetně snímků malých skupinek a jednotlivců na přání žáků. A na začátku školního roku ( Září, Říjen ) vyfotografujeme Vašim prvňáčkům fotografie na památku.
Chcete mít pořád nejaktuálnější informace o tom co se děje u nás v ateliéru. Sledujte nás na www.facebook.com/fotocadkova

Potřebujete vyfotografovat jiný žánr fotografií než je zde uvedený. Určitě nás kontaktujte a domluvíme se 🙂