Nabídka služeb

Fotografování – tisk fotografií – tisk fotoobrazů – velkoformátový tisk – digitalizace – rámování – kopírování – fotodárky – prodej fotopříslušenství

Na veškeré služby je u nás možné zakoupit dárkový poukaz !!!!

Fotografování

Při fotografování pro Vás zajistíme profesionální servis. Všechny obdržené fotografie dostanete profesionálně upravené a vyretušované v berevném i v černobílém provedení. Po domluvě může focení probíhat buď v ateliéru venku v přirodě, nebo u Vás doma. Rádi Vám zajistíme služby vizážistky která Vám vytvoří fotomakeup ( líčení pro fotografie )

Svatební fotograf kraj vysočina. Svatební fotograf Nové Město na Moravě, Svatební fotograf Žďár nad Sázavou
Svatební fotografie
Svatební fotograf

Jsem profesionální kreativní svatební fotograf. Pro Vaši krásnou vzpomínku zachytíme jeden z nejdůležitějších okamžiků ve Vašem životě. Můžete se spolehnout na naše dlouholeté zkušenosti s focením svateb nejen v Novém Městě na Moravě a Žďáře nad Sázavou ale po celé Vysočina. Díky dlouholetým zkušenostem Vám rád pomohu a poradím při plánováni harmonogramu Vaší svatby. Rád Vám zajistím na Vaši svatbu fotokoutek s přímím profesionálním tiskem přímo na svatbě.

Ateliérová fotografie, dětské , rodinné fotografie, těhotenské fotografie. Fotografování venku, Interiér / exteriér / ateliér - Nové Město na Moravě , Žďár nad Sázavou , Vysočina
Ateliérové fotografie
Děti / Rodinné fotografie – Focení dětí a rodin probíhá po domluvě buď v ateliéru, kde máme spoustu rekvizit a hraček, venku v přírodě nebo u Vás doma.
Portrétní fotografie – Nabízíme focení pro modelky a modely do booku, ale i jen tak pro Vaši radost nebo partnera / partnerku, které může probíhat v interiéru nebo exteriéru.
Těhotenské fotografie – Období těhotenství je úžasné období, Ideální období pro focení bříška je kolem 7. měsíce těhotenství, ideální je, když už je bříško krásně kulaté. Pro těhulky máme na zapůjčení několik krásných těhotenských šatů. Na focení je vhodné si vzít různě věci na převlečení, ultrazvuk, například botičky, atd.
Akty – fotografie aktu vyobrazuje to, co je na lidském těle smyslné a krásné. Při focení aktů se zaměřujeme na hru světel a stínů dopadající na odhalené tělo.
Novorozenecké fotografie, newborn - Nové Město na Moravě , Žďár nad Sázavou , Vysočina
Novorozenecké fotografie / NEWBORN
Newborn – Fotografování miminka probíhá v pohodlí Vašeho domova. Na focení si přivezu vkusné rekvizity a doplňky. Mám ráda jednoduché a čisté fotky s decentními doplňky, aby tím hlavním na fotce bylo miminko, které je krásné samo o sobě. Miminka se fotí ve spánku a pro toto focení je klíčovým faktorem věk miminka. Ideální věk je mezi 7. až 14 dnem života. Obecně platí, že čím dříve, tím lépe. Tento krátký časový úsek od porodu je opravdu velmi důležitý – miminka bývají hodně spavá a dá se s nimi dobře manipulovat, aniž by se vzbudila, nechají se schoulit do podobných poloh, jako když byla u maminky v bříšku.
Produktové, personální fotografie. v ateliéru, ve vaší firmě. - Nové Město na Moravě , Žďár nad Sázavou , Vysočina
Produktová, personální a interiérové fotografie
Produktová fotografie – Pro Vaši firmu Vám zhotovíme fotografie produktové, průmyslové, fotografii exterierů i interierů objektů, či ilustrační fotografie například do katalogu, letáků, knih, na billboard, atd.
Profesní / personální, interiérvé fotografie – Fotografování zaměřené na firemní a webové prezentace ( např. na vizitky, webové stránky, volební lístky, atd. )

Průkazové fotografie – Fotografie jsou zhotoveny na počkání do 10 minut nebo do druhého dne.

Reportážní fotografie – Rádi Vám nafotíme sportovní akce, plesy, společenské večery, firemní akce, křtiny, atd.

Školní fotografie / Prvňáčci – Na konci školního roku ( Duben, Květen, Červen ) Vašim žákům profesionálně vyfotografujeme, společné fotky tříd, včetně snímků malých skupinek a jednotlivců na přání žáků. A na začátku školního roku ( Září, Říjen ) vyfotografujeme Vašim prvňáčkům fotografie na památku.

Potřebujete vyfotografovat jiný žánr fotografií než je zde uvedený. Určitě nás kontaktujte a domluvíme se 🙂


Tisk fotografií / fotoobrazů

Vdechněte svým fotografiím život a nenechte je zmizet v zapomnění kdesi v počítači nebo mobilních telefonech. Nechte si fotky vytisknout do alba, nebo velké fotografie do rámu nebo euroklipů či na fotoplátno, samolepky, plakáty nebo magnetky. Stále se zdokonalujeme, učíme novým věcem abych Vám mohli poskytovat co nejlepší a nejmodernější tiskovou kvalitu a široký výběr služeb. Tisk ( vyvolání ) fotografií pro naše zákazníky nabízíme od roku 1989.

Fotografie tiskneme / vyvolání na moderním ekologickém SURELABU EPSON
Velkoformátový tisk – Velké fotografie a fotoplátna tiskneme na profesionální velkoformátové tiskárně Epson stylus pro 9900

Přednosti fototiskáren Epson Plná černá, syté barvy, výjimečná barevná stálost, vysoká UV odolnost.

Doba dodání do 24 hodin. Expresní zhotovení do 1 hodiny

K pohodlnému zaslání fotografií použijte naši online-fotosběrnu

Tisk fotografie , vyvolání fotografií ,Lesklé / Matné - 9x13 / 10x15 / 13x18 / 15x21 / 18x24 / 20x30 / 30x40 / 30x45 / 40x50 / 40x60 / 50x70 / 60x80 / 60x90 / 70x100 / 100x150 / A4 / A3 / A2 / A1 / A0 / čtvercové, panoramatické a jiné speciální rozměry, na kvalitní fotopapír FUJIFILM. Fotografie vyvoláváme z digitálních médií ( pam. karty, USB, DVD, CD ) zaslané online , z kinofilmu, diáku i ze starých fotografií. Používáme i fotopapíry bez zadního potisku ( vhodné na fotokalendáře, vizitky, pozvánky, atd). - Nové Město na Moravě , Žďár nad Sázavou , Vysočina

Tisk fotografií / vyvolání fotek

Lesklé / Matné ve velikostech 9×13 / 10×15 / 13×18 / 15×21 / 18×24 / 20×30 / 30×40 / 30×45 / 40×50 / 40×60 / 50×70 / 60×80 / 60×90 / 70×100 / 100×150 / A4 / A3 / A2 / A1 / A0 / čtvercové, panoramatické a jiné speciální rozměry, na kvalitní fotopapír FUJIFILM. Fotografie vyvoláváme z digitálních médií ( pam. karty, USB, DVD, CD ). z mobilních telefonů, zaslané online, z kinofilmu, diáku i ze starých fotografií. Používáme i fotopapíry bez zadního potisku ( vhodné na fotokalendáře, vizitky, pozvánky, atd). Tisk začíná na cenách od 3,50kč a jsou bez dalších skrytých poplatků. Vyvolané fotografie je možné doručit přes kurýra.

Lesklý povrch je výraznější, kontrastnější a fotografie působí ostřeji. Lesklý povrch je vhodný na fotografie, které dáte například do fotoalbumu.

Matný povrch je vhodný pokud si fotografie prohlížíte v ruce jelikož na povrchu nezůstávají otisky prstů a povrch je odolnější proti poškrábání. Nebo pokud chcete fotografií zarámovat pod sklo.

Tisk fotoobrazů ( fotoobrazy / fotoplátna )

Tiskneme na plátna CANVAS (přírodní bavlněné plátno) a POLYESTER (umělé plátno) ve velikostech 20×30 / 30×40 / 30×45 / 40×50 / 40×60 / 50×70 / 60×80 / 60×90 / 70×100 / 80×120 / 100x 150 / čtvercové, panoramatické a různé jiné speciální formáty. Fotoobrazy jsou napnutá na schovaném dřevěném rámu z masivní borovice, za který se plátno může zavěsit na zeď. Ceny začínají od 199kč a jsou bez dalších skrytých poplatků. Vyvolané fotografie je možné doručit přes kurýra.

Tisk Fotoobrazů ( fotoplátna ), vyvolání, tiskneme na plátna CANVAS (přírodní bavlněné plátno) a POLYESTER (umělé plátno) ve velikostech 20x30 / 30x40 / 30x45 / 40x50 / 40x60 / 50x70 / 60x80 / 60x90 / 70x100 / 80x120 / 100x 150 / čtvercové, panoramatické a různé jiné speciální formáty. Fotoobrazy jsou napnutá na schovaném dřevěném rámu z masivní borovice, za který se plátno může zavěsit na zeď. - Nové Město na Moravě , Žďár nad Sázavou , Vysočina

CANVAS

unikátní bavlněné plátno 340g/m2. Plátno muzejního typu se vyznačuje velkou odolností proti mechanickému poškození, dále opravdu velkou odolností proti UV záření. Barevné podání je velmi věrohodné, krásně syté barvy a plná černá.

POLYESTER

umělé plátno je levnější varianta s gramáží 260g/m2. Polyester nemá tak velkou odolnost proti UV záření a mechanickému poškození. Barevné podání je samozřejmě jak u CANVASU na vysoké úrovni.

Plátna napínáme na rám o šířce 2 nebo 3 cm.

Dále tiskneme Samolepky / plakáty / CAD – plány, výkresy, magnetky, atd.


Samoobslužný kiosek

Na prodejně pro Vás máme nachystaný samoobslužný kiosek značky Kodak. Na kterém si samy ihned nahrajete fotografie z telefonu, USB, CD/DVD a sociálních sítí. Fotografie si upravíte, můžete si vytvořit i koláže a hned si vše vytisknete. A to ve velikostech 10×15 a 15×20

Digitální tisk / kopírování

Tiskneme, kopírujeme na barevné laserové tiskárně Konica Minolta ( na papír obyčejný 90g/m2 až do kartonu 260g/m2 ) do velikosti A3 ( foto na kartonový papír A4 10kč / A3 20kč / ). Vytisklé dokumenty Vám i zalaminátujeme nebo svážeme do hřbetu.

Grafický návrh – zpracování – tisk

pozvánky

svatební oznámení

poukazy

vizitky – jednostranné i oboustranné

letáky – různé velikosti i gramáže papíru

kalendáře

Novoročenky / atd.

Tisk pozvánek a poukazů. Graficky navrhneme, zpracujeme a vytiskneme pozvánky, poukazy - Nové Město na Moravě , Žďár nad Sázavou , Vysočina
Dárkové poukazy
Tisk vyzitek. Graficky navrhneme, zpracujeme a vytiskneme vizitky - Nové Město na Moravě , Žďár nad Sázavou , Vysočina
Vizitky – jednostraně i oboustraně potisklé
Tisk kalendářů. Graficky navrhneme, zpracujeme a vytiskneme kalendáře A4 A3 - Nové Město na Moravě , Žďár nad Sázavou , Vysočina
Kalendáře 13 listé – A4 / A3
Tisk letáků. Graficky navrhneme, zpracujeme a vytiskneme letáky - Nové Město na Moravě , Žďár nad Sázavou , Vysočina
Letáky
Graficky navrhneme, zpracujeme a vytiskneme PF - Nové Město na Moravě , Žďár nad Sázavou , Vysočina
PF – soukromé i firemní
Kovová a plastová kroužková vazba - Nové Město na Moravě , Žďár nad Sázavou , Vysočina

Kovová a plastová kroužková vazba

Kovová kroužková vazba je elegantní způsob vazby Vašich dokumentů. Kovová kroužková vazba je nerozebíratelná. Tato vazba je vhodná pro vazbu prezentací, ceníků, návodů, příruček, jídelních lístků apod.

Plastová kroužková vazba je rozebíratelné spojení dokumentů plastovým hřbetem. Výhodou je možnost odebírání či přidávání listů z hotové vazby. Vhodná je pro vazbu prezentací, ceníků, scénářů, návodů, příruček, apod.


Ostatní služby

Fotoporcelán na hrob - Nové Město na Moravě , Žďár nad Sázavou , Vysočina

Fotoporcelán na hrob

Z vašich fotografií necháme vyrobit fotoporcelán na hrob různých velikostech a dekorů. V barevném a černobílém provedení.

Fotoporcelán na hrob

Skenování a digitalizace

Zdigitalizujeme Vám již vytisklé fotografie, kinofilmy, diapozitivy i staré černobíle negativy. Následně snímky uložíme na USB nebo vypálíme na CD / DVD. Díle nabízíme možnost skenovaný snímek upravit ( úprava jasu, kontrastu a ostrosti ) vyretušování nebo barevné úpravy.
Skenování ve vysoké kvalitě: 9600 × 9600 dpi pro filmy, 4800 × 4800 dpi pro fotografie a dokumenty a 1200 dpi pro 35mm negativ.

Skenování a digitalizace. Zdigitalizujeme Vám již vytisklé fotografie, kinofilmy, diapozitivy i staré černobíle negativy. Následně snímky uložíme na USB nebo vypálíme na CD / DVD. Díle nabízíme možnost skenovaný snímek upravit ( úprava jasu, kontrastu a ostrosti ) vyretušování nebo barevné úpravy. - Nové Město na Moravě , Žďár nad Sázavou , Vysočina
Nabízíme celou řadu fotodárků – zhotovení fotografie na tričko, hrnek, puzzle, polštář, sněžítka, podložky pod myš, kalendáře A4 / A3 / A2 , atd. - Nové Město na Moravě , Žďár nad Sázavou , Vysočina

Výroba fotodárků

Nabízíme celou řadu fotodárků – zhotovení fotografie na tričko, hrnek, puzzle, polštář, sněžítka, podložky pod myš, kalendáře A4 / A3 / A2 , atd.

Fotomagnetky

Výroba fotomagnetek - Nové Město na Moravě , Žďár nad Sázavou , Vysočina

Vyrobíme Vám magnetky z vašich fotografií nejen na ledničku v libovolných velikostí. Ceny od 39kč

Potisk CD / DVD

Potisk CD DVD - Nové Město na Moravě , Žďár nad Sázavou , Vysočina

CD / DVD Vám potiskneme Vaším motivem, Pokud motiv nemáte rádi Vám ho navrhneme. Potisk děláme pro soukromé i pro komerční účely.


Rámování

Rámečky máme skladem dřevěné a plastové ve všech odstínech dřeva a pastelových barev, ve velikostech 9×13 / 10×15 / 13×18 / 15×21 / 18×24 / 20×30 / A4 / 30×40 / A3 / 30×45 / 40×50 / 40×60 / 50×70 / 60×80 / 70×100 / - Nové Město na Moravě , Žďár nad Sázavou , Vysočina

Zabýváme se rámováním nejen fotografií a obrazů.

Na prodejně máme velký výběr rámů různých velikostí a dekorů, tak i populárních euroklipů, do kterých Vám zarámujeme vaše obrázky, nebo si je můžete koupit a zarámovat si do nich cokoliv samy.

Rámečky máme skladem dřevěné a plastové ve všech odstínech dřeva a pastelových barev, ve velikostech 9×13 / 10×15 / 13×18 / 15×21 / 18×24 / 20×30 / A4 / 30×40 / A3 / 30×45 / 40×50 / 40×60 / 50×70 / 60×80 / 70×100 / dále čtvercové 20×20 / 30×30 / 40×40 / 50×50 – veškeré jiné speciální formáty, které nemáme skladem samozřejmě zařídíme cca do 14 dnů.

Euroclipy máme skladem jak v normálním, antireflexním skle i v plastu ve velikostech 9×13 / 10×15 / 13×18 / 15×21 / 18×24 / 20×30 / A4 / 30×40 / A3 / 30×45 / 40×50 / 40×60 / 50×70 / 60×80 / 62×93 / 70×100 / dále čtvercové 20×20 / 30×30 / 40×40 / 50×50 – veškeré jiné speciální formáty, které nemáme skladem samozřejmě zařídíme cca do 14 dnů.

Během podzimu 2021 pro Vás chystáme rozšíření našich služeb o profesionální rámařství kde pro Vás uděláme veškeré rámy na míru.

Euroclipy máme skladem jak v normálním, antireflexním skle i v plastu ve velikostech 9×13 / 10×15 / 13×18 / 15×21 / 18×24 / 20×30 / A4 / 30×40 / A3 / 30×45 / 40×50 / 40×60 / 50×70 / 60×80 / 62×93 / 70×100 / dále čtvercové 20×20 / 30×30 / 40×40 / 50×50 - Nové Město na Moravě , Žďár nad Sázavou , Vysočina
Rámečky máme skladem dřevěné a plastové ve všech odstínech dřeva a pastelových barev, - Nové Město na Moravě , Žďár nad Sázavou , Vysočina
Veškeré jiné speciální formáty Rámečku, které nemáme skladem samozřejmě zařídíme cca do 14 dnů. - Nové Město na Moravě , Žďár nad Sázavou , Vysočina

Prodej fotopříslušenství

Na prodejně pro Vás máme nachystaný velký výběr fotopotřeb a fotopříslušenství. - Nové Město na Moravě , Žďár nad Sázavou , Vysočina

Na prodejně pro Vás máme nachystaný velký výběr fotopotřeb a fotopříslušenství.

 • Velké rámy
 • Malé rámy
 • Ozdobné rámečky na postavení
 • Klipy
 • Albumy různých velikostí ( klasické / samolepící / zasouvací )
 • Paměťové karty
 • USB flash
 • CD / DVD
 • Kinofilmy
 • Čistící sady
 • Baterky
 • Sněžítka
 • atd ….
Nabízíme kurýrní službu Zásilkovna.cz ( příjem i výdej zásilek ).