Fotograf Nové Město na Moravě, tisk fotografií, vyvolání fotek, tisk fotoobrazů, tisk fotoplátna, fotka na plátno

Svatební fotograf Nové Město na Moravě a okolí

Jmenuji se Michal Čadek a Jsem profesionální kreativní svatební fotograf. Pro Vaši krásnou vzpomínku zachytíme jeden z nejdůležitějších okamžiků ve Vašem životě. Můžete se spolehnout na naše dlouholeté zkušenosti s focením svateb nejen na Vysočina ale téměř po celé ČR. Díky dlouholetým zkušenostem Vám rád pomohu a poradím při plánováni harmonogramu Vaší svatby. Rád Vám zajistím na Vaši svatbu fotokoutek s přímím profesionálním tiskem přímo na svatbě. Svatební fotograf Nové Město na Moravě

Součástí všech variant svatebního fotografování je DVD a USB s digitálně upravenými snímky optimalizovanými pro tisk ( neupravené fotografie neposkytujeme ), v plném rozlišení i zmenšené pro rychlejší prohlížení a online zaheslovaná fotogalerie, výběr cca 20 fotografií vyvolaných ve velikosti 13×18 v dárkové krabičce.

Dále Vám nabízíme služby – vyvolání fotografií 9×13 až 100x200cm, tisk fotoobrazů ( fotoplátna ) 20×30 až 100x220cm, tisk samolepek, magnetek, plakátů, kalendářů, atd.
Vše nám můžete zasílat online přes naši fotosběrnu. Vdechněte svým fotografiím život a nenechte je zmizet v zapomnění kdesi v počítači.

Více fotografií v galerii nebo na facebooku.

Nákupní košík
Přejít nahoru